info
عکس پارکینگ دو بوستان چهل بازه
category

پارکینگ دو بوستان چهل بازه محله فارغ التحصیلان، مشهد

پارکینگ بوستان چهل بازه
4.2
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پارکینگ دو بوستان چهل بازه

پارکینگ دو بوستان چهل بازه (پارکینگ) در محله فارغ التحصیلان مشهد و بلوار معلم، نمایشگاه 15 واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از چهار پارکینگ در محله فارغ التحصیلان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دریاچه مصنوعی بوستان چهل بازه و همچنین بوستان چهل بازه، مسجد ام الائمه فاطمه الزهرا (س)، کارگاه قنادی خروس قندی، استودیو رسا و فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از پارکینگ‌های خوب این منطقه می‌باشد.




سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ دو بوستان چهل بازه واقع شده‌اند:

 • توقفگاه عمومی ناوگان باری نمایشگاه
  بزرگراه هاشمی رفسنجانی، نرسیده به میدان نمایشگاه
 • پارکینگ نمایشگاه بین المللی
  بزرگراه هاشمی رفسنجانی، بلوار نمایشگاه
 • پارکینگ دو
  مشهد - شاندیز، بلوار نمایشگاه
 • پارکینگ سه بوستان چهل بازه
  بلوار معلم، معلم 83
 • پارکینگ یک بوستان چهل بازه
  بلوار نمایشگاه، پارکینگ بوستان چهل بازه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ جمعه 18 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ دو بوستان چهل بازه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 18 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ دو بوستان چهل بازه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ دو بوستان چهل بازه ندارد.
  neshan logo