info
عکس کافه دنج
category

کافه دنج محله افسریه شمالی، تهران

درباره‌ی کافه دنج

کافه دنج (کافی‌شاپ) در محله افسریه شمالی تهران و خیابان بازدار - سی ام واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از پانزده کافی‌شاپ در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ الماس و همچنین فست فود هایدا، کلینیک دندانپزشکی خورشید شرق، داروخانه دکتر خرمی، درب آکاردیونی و نمایندگی نیکتا قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه دنج تهران

کافی شاپ کافه دنج تهران را می‌توانید در شهر تهران محله افسریه شمالی پیدا کنید. این کافی شاپ در آدرس دقیق استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، 15 متری دوم (فخارنیا)، بازدار - سی ام قرار دارد.

کافی شاپ کافه دنج تهران از جمله کافی ‌شاپ‌های محبوب محله افسریه شمالی است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی هم فعالیت می‌کنند.

چطور به کافی شاپ کافه دنج تهران برویم؟

نزدیکی به ایستگاه اتوبوس آشوری از امتیازات کافی شاپ کافه دنج تهران است. با دانلود اپلیکیشن نشان شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه دنج تهران را انتخاب کنید. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ، اطلاعاتی هستند که می‌توانید در نشان ببینید.

ما در ادامه تصاویری از کافی شاپ کافه دنج تهران و ایستگاه‌های نزدیک به آن را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. در صورتی که شما هم به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه دنج واقع شده‌اند:

 • کافه قهوه لند
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، نرسیده به 15 متری یکم (علیرضایی)
 • آب اناری محمد
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بعد از 15 متری یکم (علیرضایی)
 • کافه هس مثبت
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری سوم و بلوار نیکوعمل
 • گوستو کافی
  بزرگراه بسیج، رئیسی، رییسی - سی و سوم
 • کافه اینا
  (5.0)
  بزرگراه بسیج، قاسم تارخ، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین موسوی و حجتی فرود
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آرسین (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه دنج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه دنج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه دنج ندارد.
  neshan logo