info
عکس مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران
category

مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران

مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران (اداره و سازمان دولتی) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان هویزه واقع شده است. این اداره یکی از پنجاه و شش اداره و سازمان دولتی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ کوروش و همچنین رستوران البرز، اداره تامین اجتماعی شعبه 9، کافه محیط، فلایتیو و فروشگاه بلکا مصطفی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو سهروردی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران ندارد.
location خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه غربی، پلاک 80
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران

شنبه 08:00 تا 16:00
یک‌شنبه 08:00 تا 16:00
دوشنبه 08:00 تا 16:00
سه‌شنبه 08:00 تا 16:00
چهارشنبه 08:00 تا 16:00
پنج‌شنبه تعطیل است
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo