info
عکس ایستگاه اتوبوس میردامادعکس ایستگاه اتوبوس میرداماد
category

ایستگاه اتوبوس میرداماد محله ونک، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میرداماد

ایستگاه اتوبوس میرداماد (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان محب مهر، موزه هنر جهان و مجتمع تجاری اسکان و همچنین ایسوس ایران، فروشگاه اکسیر، مرکز ایسوس پایتخت، مهندسین مشاور موننکو ایران و گلفام سفر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میرداماد تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس میرداماد تهران است که در محله کاووسیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، بین دامن افشار و بلوار میرداماد قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میرداماد تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس دبیر قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میرداماد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی
 • ایستگاه اتوبوس نیایش
  ولیعصر، بین بهرامی و اسفندیار
 • ایستگاه اتوبوس دامن افشار
  نلسون ماندلا (جردن)، بین دامن افشار و شریفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میرداماد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میرداماد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میرداماد ندارد.
  neshan logo