عکس سازمان بازنشستگی شهرداری تهران (شرکت معین آسایش شهر)
مشاهده در نقشه نشان
category

سازمان بازنشستگی شهرداری تهران (شرکت معین آسایش شهر) (محله یوسف آباد، تهران)

اداره و سازمان دولتی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان

موقعیت سازمان بازنشستگی شهرداری تهران (شرکت معین آسایش شهر) در محله یوسف آباد را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

سازمان بازنشستگی شهرداری تهران (شرکت معین آسایش شهر) (اداره و سازمان دولتی) در محله یوسف آباد تهران و خیابان کردستان، شمال واقع شده است. این اداره یکی از بیست و پنج اداره و سازمان دولتی در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آ اس پ و همچنین اپل استور ژیتا، مرکز باروری و درمان ناباروری مام، دبیرستان دوره اول فرزانگان 1، بوستان سید جمال الدین اسدآبادی و پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان

تلفن تماس: 02163810000


سایر مراکز دولتی که در محدوده سازمان بازنشستگی شهرداری تهران (شرکت معین آسایش شهر) واقع شده‌اند:

 • اداره برق منطقه 6
  ولیعصر، اکبری، لاله
 • پست برق شیخ بهایی
  همت
 • کانون بازنشستگان شهرداری تهران
  بزرگراه کردستان، شاد، بین باغ سرا و نشاط
 • شرکت توسعه ایرانگردی و جهانگردی
  ولیعصر، پله هفتم
 • اداره برق استان تهران
  ملاصدرا، شیرازی، امینی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Goli (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران (شرکت معین آسایش شهر) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان بازنشستگی شهرداری تهران (شرکت معین آسایش شهر) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان بازنشستگی شهرداری تهران (شرکت معین آسایش شهر) ندارد.
  neshan logo