info
عکس مسجد المهدی عج
category

مسجد المهدی عج محله محله نیایش، یزد

مسجد

درباره‌ی مسجد المهدی عج

مسجد المهدی عج (مسجد) در محله محله نیایش یزد و خیابان آیت الله کاشانی واقع شده است. این مکان یکی از چهار مسجد در محله محله نیایش یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر مجیبیان و مجتمع شهاب و همچنین موسسه قرآن و عترت بوتراب، آموزشگاه زبان دانیال، پمپ بنزین شرکتی، کاشانی، پیتزا سیب و کباب بناب صدف قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد مسجد المهدی عج

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  🔴🟡 عــــ🅰️ــلــی 🟡 🔴
  شنبه 12 فروردین ماه 1402

  امام جماعت بسیار بسیار مقبولی داره

  2

سایر مسجدهای که در محدوده مسجد المهدی عج واقع شده‌اند:

 • مسجد الهادی نعیم آباد
  بلوار امام جعفر صادق، مهر آباد، بین نوزدهم و راستان
 • مسجد اکبر آباد
  (5.0)
  بلوار امام جعفر صادق، ویلا
 • مسجد اتابکی
  (5.0)
  بلوار امام محمد باقر، حجت
 • قریشی
  (5.0)
  مسکن، شهید گلدان ساز
 • مسجد عون و جعفر
  (4.0)
  بلوار امام جعفر صادق، ویلا، بین 9 و زارع
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ضد صهیونیسم (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 08 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد المهدی عج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 08 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد المهدی عج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد المهدی عج ندارد.
  neshan logo