info
عکس ایستگاه اتوبوس سی و سه پل
category

ایستگاه اتوبوس سی و سه پل اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سی و سه پل

ایستگاه اتوبوس سی و سه پل (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و بلوار ملت واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه شهدا و مجتمع کوثر و همچنین رستوران آرا خوان، آب انار شادونه، کارگزاری مبین سرمایه اصفهان، گز آنتیک - شعبه مرکزی و هتل پارسیان کوثر اصفهان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سی و سه پل، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سی و سه پل اصفهان

ایستگاه اتوبوس سی و سه پل اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله باغ زرشک پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار ملت، بین گنجعلی خان و چهار باغ بالا بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سی و سه پل اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو انقلاب قرار گرفته است. همچنین تاکسی تلفنی ساسان کد ۱ را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سی و سه پل اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سی و سه پل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دبستان شهید احسانی
  میر فندرسکی شرقی، بین ایمانی و شیخ صدوق
 • ایستگاه اتوبوس منو چهری
  فردوسی، بین خواجه نصیر الدین طوسی و صفا
 • ایستگاه اتوبوس باغ گلدسته
  پاسداران، بعد از آمادگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سی و سه پل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سی و سه پل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سی و سه پل ندارد.
  neshan logo