عکس ایستگاه سواری گلبهار
category

ایستگاه سواری گلبهار (محله ایثارگران، مشهد)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
4.0
1 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، پیامبر اعظم، تقاطع بلوار خادم الشریعه

موقعیت ایستگاه سواری گلبهار در محله ایثارگران مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه سواری گلبهار (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله ایثارگران مشهد و خیابان کنارگذر پیامبر اعظم واقع شده است. این پایانه یکی از چهار پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله ایثارگران مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی سایپا غفوریان جم، پیتزا آدیشه، برج سامان، پلیس راه امام هادی و رویان صنعت قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، پیامبر اعظم، تقاطع بلوار خادم الشریعه


سایر پایانه‌های که در محدوده ایستگاه سواری گلبهار واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضا (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ شنبه 05 شهریور ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه سواری گلبهار مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: شنبه 05 شهریور ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه سواری گلبهار مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه سواری گلبهار مشهد ندارد.