info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه سوم عباسی
category

ایستگاه اتوبوس فلکه سوم عباسی محله خزانه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه سوم عباسی

ایستگاه اتوبوس فلکه سوم عباسی (ایستگاه اتوبوس) در محله خزانه تهران و خیابان حسینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله خزانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله کاشانی و همچنین دبیرستان دولتی پسرانه دوره اول آزادگان اسلام، اغذیه اسلامی، بازار میوه و تره بار خزانه، کویر موتور و الکتریکی امین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه سوم عباسی تهران

ایستگاه اتوبوس فلکه سوم عباسی تهران در شهر تهران، محله خزانه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار دستواره، شهید پیراینده، حسینی، بین صمدی و قره گوزلو است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فلکه سوم عباسی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید بخارایی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس برادران گلکار بجز هادی قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه سوم عباسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه ابریشم تخلیه
  بزرگراه آزادگان، بیست و یک متری بعثت، شهید پیراینده
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بلوار دستواره، باستانی پور، فلاحتی، بین وحدت و احمدی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین زرگر و بدلی گیوی
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه
  فدائیان اسلام، یاس، فراهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه سوم عباسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه سوم عباسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه سوم عباسی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار دستواره، شهید پیراینده، حسینی، بین صمدی و قره گوزلو
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo