عکس پایانه مسافربری اردبیل
category

پایانه مسافربری اردبیل (محله جهاد، اردبیل)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان اردبیل اردبیل استان اردبیل، اردبیل، بلوار پیامبر اعظم، نرسیده به ترمینال - خیابان تاکسیرانی

موقعیت پایانه مسافربری اردبیل در محله جهاد را به همراه آدرس ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اردبیل را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه مسافربری اردبیل (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله جهاد اردبیل و بلوار پیامبر اعظم واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت مسافربری آرتاسبلان، جایگاه سوخت ترمینال (نفتگاز)، ایستگاه اتوبوس ترمینال اردبیل، رستوران سنتی های سان و فروشگاه آپولو تایر قرار گرفته است.


تصاویر پایانه مسافربری اردبیل


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اردبیل، اردبیل، بلوار پیامبر اعظم، نرسیده به ترمینال - خیابان تاکسیرانی


سایر پایانه‌های که در محدوده پایانه مسافربری اردبیل واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Amir (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 29 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه مسافربری اردبیل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ترمینال ورودی ترمینال مسافربری ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 29 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پایانه مسافربری اردبیل

  • avatar
    yousef sobhi (شهریار سطح ۴) چهارشنبه 25 آبان ماه 1401

    شماره تلفن نداره؟

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه مسافربری اردبیل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه مسافربری اردبیل ندارد.