info
عکس ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف
category

ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف

موقعیت ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهید صمدیه لباف واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آرا پدیده سایا و همچنین اورجینال ابزار، دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان اصفهان، تجهیزات آشپزخانه و رستوران پیشگاهی، الکتریکی عباسی و دفتر مرکزی الکتروجوش _رسا جوش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف

ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف را می‌توانید در شهر اصفهان، خیابان شهید صمدیه لباف پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شهید صمدیه لباف، بین امین و طاهری واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صمدیه لباف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد حبيب ابن مظاهر
  اشرفی اصفهانی (کُهَندِژ)، بعد از سید محمد سجادی
 • ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف
  شهید صمدیه لباف، بین 37 و رضایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف ندارد.
  location استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، شهید صمدیه لباف، بین امین و طاهری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo