info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهدای جهان اسلام
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهدای جهان اسلام گلدشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهدای جهان اسلام

ایستگاه اتوبوس میدان شهدای جهان اسلام (ایستگاه اتوبوس) در گلدشت و میدان شهدای جهان اسلام واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری هشت بهشت و همچنین داروخانه، نانوایی حافظ، فست فود سالان، گروه حفاظتی طنین و ارزانسرای متین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهدای جهان اسلام گلدشت

ایستگاه اتوبوس میدان شهدای جهان اسلام گلدشت را می‌توانید در شهر گلدشت، پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در میدان شهدای جهان اسلام واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان شهدای جهان اسلام گلدشت عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از گلدشت دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان شهدای جهان اسلام گلدشت، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
ایستگاه‌های نزدیک به ایستگاه اتوبوس میدان شهدای جهان اسلام


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهدای جهان اسلام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آیت الله ایزدی
  بلوار امام خمینی، بین طالقانی و دکتر پزشکی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهدای جهان اسلام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهدای جهان اسلام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهدای جهان اسلام ندارد.
  neshan logo