عکس ایستگاه سوار میثاق (پایانه اتوبوس های برون شهری میثاق)
category

ایستگاه سوار میثاق (پایانه اتوبوس های برون شهری میثاق) (محله ایثارگران، مشهد)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه پیامبر اعظم

موقعیت ایستگاه سوار میثاق (پایانه اتوبوس های برون شهری میثاق) در محله ایثارگران مشهد را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه سوار میثاق (پایانه اتوبوس های برون شهری میثاق) (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله ایثارگران مشهد و بزرگراه پیامبر اعظم واقع شده است. این پایانه یکی از چهار پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله ایثارگران مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پخش البرز مرکز توزیع مشهد، آران ماشین توس ، خودپرداز بانک آینده، ترمینال و شرکت پخش البرز قرار گرفته است.


تصاویر ایستگاه سوار میثاق (پایانه اتوبوس های برون شهری میثاق)


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه پیامبر اعظم


سایر پایانه‌های که در محدوده ایستگاه سوار میثاق (پایانه اتوبوس های برون شهری میثاق) واقع شده‌اند:

 • ترمینال
  (5.0)
  بزرگراه پیامبر اعظم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آرش (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 29 شهریور ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه سوار میثاق (پایانه اتوبوس های برون شهری میثاق) مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  استگاه سوارمیثاق ایستگاه تاکسی دربست شمال کشور ایستگاه سواری بین شهری پایانه اتوبوس های برون شهری ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 29 شهریور ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه سوار میثاق (پایانه اتوبوس های برون شهری میثاق)

  • avatar
   حسین (شهریار سطح ۲) چهارشنبه 16 شهریور ماه 1401

   شماره تماس نداره؟

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه سوار میثاق (پایانه اتوبوس های برون شهری میثاق) مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه سوار میثاق (پایانه اتوبوس های برون شهری میثاق) مشهد ندارد.