عکس ایستگاه اتوبوس گلسار 97
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس گلسار 97 (محله گلسار، رشت)

ایستگاه اتوبوس
استان گیلان رشت استان گیلان، رشت، بلوار گلسار، بین میدان احمدرضا ثقفی و 97

موقعیت ایستگاه اتوبوس گلسار 97 در محله گلسار رشت را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس گلسار 97 (ایستگاه اتوبوس) در محله گلسار رشت و بلوار گلسار واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان گلسار و مرکز خرید گلسار و همچنین رستوران شور کولی، کافی شاپ بابک، بانک ملت شعبه گلسار، لوازم تحریر گل سنگ و زرسام هنر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلسار 97

آدرس ایستگاه اتوبوس گلسار 97، شهر رشت، محله گلسار بلوار گلسار است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار گلسار، بین میدان احمدرضا ثقفی و 97 قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف رشت، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس گلسار 97 عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس صدف واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس گلسار 97 و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان گیلان، رشت، بلوار گلسار، بین میدان احمدرضا ثقفی و 97


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلسار 97 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی
  بلوار شهید انصاری، بین استاد معین و مکتب نرجس
 • ایستگاه اتوبوس بوسار
  سعدی، بعد از بلوار بوسار
 • ایستگاه اتوبوس پارک ملت
  بلوار شهید انصاری، بین معتمدین و بلوار احمدزاده
 • ایستگاه اتوبوس پل بوسار
  سعدی، نرسیده به حق شناس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلسار 97 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  گلسار حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلسار 97 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلسار 97 ندارد.
  neshan logo