info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه افق تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس پایانه افق تخلیه محله حکیمیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه افق تخلیه

ایستگاه اتوبوس پایانه افق تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله حکیمیه تهران و خیابان افق واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و یک ایستگاه اتوبوس در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی ساحل شرق و همچنین دانشکده ایمنی دانشگاه شهید بهشتی، میدان افق و ایستگاه اتوبوس افق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه افق تخلیه تهران

در شهر تهران، محله حکیمیه ، ایستگاه اتوبوس پایانه افق تخلیه تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در خلعتبری، افق قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه افق تخلیه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی سرویس شبخیز هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه افق تخلیه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه افق تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شیرازی
  بزرگراه شهید زین الدین، شهید نشوه
 • ایستگاه اتوبوس خرم
  فجر، گلریز 2/1، شهید کلثومی (خرم)
 • ایستگاه اتوبوس شیدائی
  بزرگراه شهید زین الدین، بابائیان، بین صنعت و پیشوا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه افق تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه افق تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه افق تخلیه ندارد.
  neshan logo