info
عکس آموزشگاه موسیقی پژواک
category

آموزشگاه موسیقی پژواک محله ستارخان، شیراز

درباره‌ی آموزشگاه موسیقی پژواک

آموزشگاه موسیقی پژواک (موسسه آموزشی) در محله ستارخان شیراز و بلوار ستارخان واقع شده است. این موسسه یکی از سه موسسه آموزشی در محله ستارخان شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هوم سنتر و همچنین لاویا برگر، پت شاپ لی پت، شیرینی میترا، Gap Fast Food فستفود گپ و باربیکیو کوک (جیگر طلا) قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزشگاه موسیقی پژواک واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه موسیقی سار
  عفیف‌آباد، شهید عرفان منش، بین 13 عرفان منش و 6 عرفان منش
 • آموزشگاه فنی و حرفه ای کرانه
  بلوار شهید مطهری شمالی، مطهری شمالی 16
 • موسسه کارنامه شیراز
  ولیعصر، 8 ولیعصر، بین 8/2 ولیعصر و 8/4 ولیعصر
 • آموزشگاه موسیقی پرنیان
  بلوار شهید مصلی نژاد، انصار، بین انصار 2 و 9
 • اموزشگاه اوج
  (5.0)
  قصردشت
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط vira (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ شنبه 12 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه موسیقی پژواک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 12 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه موسیقی پژواک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه موسیقی پژواک ندارد.
  neshan logo