info
عکس بانک ملت شعبه فداییان اسلام
category

بانک ملت شعبه فداییان اسلام محله دیلمان، ری

بانک

درباره‌ی بانک ملت شعبه فداییان اسلام

بانک ملت شعبه فداییان اسلام (بانک) در محله دیلمان ری و خیابان معصومی واقع شده است. این مکان یکی از هشت بانک در محله دیلمان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نمونه تجاری امین و همچنین جایگاه اختصاصی 162 (بابایی) ، قهوه دونه، اموزشگاه دانش تاسیسات، دفتر ازدواج ۲۴ و طلاق ۸ شهرری و یراق آلات فرهمندی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از بانک‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملت شعبه فداییان اسلام ری

در شهر ری، محله دیلمان، بانک ملت شعبه فداییان اسلام ری قرار دارد. بانک ملت شعبه فداییان اسلام ری را می‌توان از بانک‌های خوب محله دیلمان برشمرد. صندوق قرض الحسنه حجت بن الحسن و بانک انصار از جمله بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم فعال است و شما می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید.

چطور به بانک ملت شعبه فداییان اسلام ری برویم؟

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. ایستگاه اتوبوس شهید غیاثوند، نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک ملت شعبه فداییان اسلام ری می‌باشد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید از بهترین مسیر به این بانک بروید. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران دیگر در مورد این بانک را می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. اگر برای انجام کاری به بانک ملت شعبه فداییان اسلام ری مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

ما اطلاعات دقیق بانک ملت شعبه فداییان اسلام ری را برای راحتی شما در اینجا قرار داده‌ایم. همچنین در ادامه سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را مشاهده می‌کنید.
نظرات کاربران در مورد بانک ملت شعبه فداییان اسلام

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 02 آبان ماه 1401

  شلوغی و کندی انجام کار


سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملت شعبه فداییان اسلام واقع شده‌اند:

 • صندوق قرض الحسنه حجت بن الحسن
  بیات، مسلم ابن عقیل
 • بانک انصار
  بیات، بین شهید خوش نظر و لوانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مدافع حرم (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 08 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملت شعبه فداییان اسلام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملت شعبه فداییان اسلام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملت شعبه فداییان اسلام ندارد.
  neshan logo