عکس ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر براری مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر براری (محله ولیعصر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کریمخان زند، بین میدان ولیعصر و آفرین

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر براری در محله ولیعصر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر براری (ایستگاه اتوبوس) در محله ولیعصر تهران و خیابان کریمخان زند واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر، موزه علوم و فناوری و مرکز تجارت ایرانیان و همچنین هتل کوثر تهران، رستوران هتل ایران، موسسه زبان ایران استرلیا، فروشگاه پارس خزر ولیعصر | ParsKhazarShop و کافه موزیک خرابات قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان وليعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کریمخان زند، بین میدان ولیعصر و آفرین


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان ولیعصر براری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ویلا
  (5.0)
  قرنی، طالقانی، خاص
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  کریمخان زند، بین شاهد و مترو میدان ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  بلوار کشاورز، بین محتشمی پور و فلسطین
 • ایستگاه اتوبوس عضدی
  کریمخان زند، بین عضدی و آبیار
 • ایستگاه اتوبوس قدس
  ولیعصر، بین میرهادی و پرستو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر براری تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر براری تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر براری تهران ندارد.
  neshan logo