info
عکس پوشاک چلسی
category

پوشاک چلسی محله شهرک صنایع، اراک

درباره‌ی پوشاک چلسی

پوشاک چلسی (فروشگاه لباس) در محله شهرک صنایع اراک و خیابان شهیدان توکلی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه لباس در محله شهرک صنایع اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دکتر قدرت اله پورایمانی، نمایندگی کولرگازی و تصفیه آب جنرال سرما میرزایی، داروخانه دکتر زمانی فراهانی، فتیرپزی عمو حمید و کلوپ بازی های رایانه ای قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک چلسی اراک

فروشگاه پوشاک چلسی اراک در محله شهرک صنایع شهر اراک، در قرار دارد. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 09120945573 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه پوشاک چلسی اراک را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک صنایع به شمار آورد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به بوتیک باربد، گالری لباس چیچک و پوشاک جانا اشاره کرد.

چطور به فروشگاه پوشاک چلسی اراک برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک چلسی اراک می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پردیسان قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه پوشاک چلسی اراک مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه پوشاک چلسی اراک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک چلسی واقع شده‌اند:

 • بوتیک باربد
  جواد الائمه، سید علی میرجعفری - عسگری
 • گالری لباس چیچک
  جواد الائمه، بین فیضی و کارمندان
 • پوشاک جانا
  آیت الله سعیدی، بین مسعود گازرانی و ابراهیمی فخار
 • جاناشاپ
  بلوار سیدالشهدا، آیت الله سعیدی، بین مسعود گازرانی و ابراهیمی فخار
 • پوشاک چلسی
  بلوار سیدالشهدا، شهیدان توکلی، بین ششم و پنجم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک چلسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک چلسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک چلسی ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار سیدالشهدا، شهیدان توکلی، بین ششم و ششم
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری پوشاک چلسی

  شنبه 09:30 تا 21:00
  یک‌شنبه 09:30 تا 21:00
  دوشنبه 09:30 تا 21:00
  سه‌شنبه 09:30 تا 21:00
  چهارشنبه 09:30 تا 21:00
  پنج‌شنبه 09:30 تا 21:00
  جمعه 09:30 تا 21:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo