عکس ایستگاه اتوبوس مستشاری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مستشاری (محله گلباغ نماز، رشت)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان گیلان رشت استان گیلان، رشت، بلوار شهید انصاری، بین بلوار احمدزاده و مستشاری

موقعیت ایستگاه اتوبوس مستشاری در محله گلباغ نماز رشت را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مستشاری (ایستگاه اتوبوس) در محله گلباغ نماز رشت و بلوار شهید انصاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله گلباغ نماز رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند آبنمای پارک ملت و خانه روستایی پارک ملت و همچنین پلیس راهنمایی رانندگی، آش قلمکار مهدی سرا، فست فود چاکوچ، فروشگاه مبلمان اداری صنعت کار و نان فانتزی آریایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مستشاری

ایستگاه اتوبوس مستشاری را می‌توانید در شهر رشت، محله گلباغ نماز بلوار شهید انصاری پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید انصاری، بین بلوار احمدزاده و مستشاری قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مستشاری عبور می‌کنند، به نقاط مختلف رشت بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس پردیسان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مستشاری، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان گیلان، رشت، بلوار شهید انصاری، بین بلوار احمدزاده و مستشاری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مستشاری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه ارشاد
  بلوار شهید انصاری، بین ولیعصر 1 و سید عباس حسینی
 • ایستگاه اتوبوس میدان شعار
  بلوار گلسار، بین میدان صابرین و 92
 • ایستگاه اتوبوس ارشاد
  بلوار شهید انصاری، بعد از یعقوب زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مستشاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مستشاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مستشاری ندارد.
  neshan logo