info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
category

ایستگاه اتوبوس میدان آزادی (محله استاد معین، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان آزادی

ایستگاه اتوبوس میدان آزادی (ایستگاه اتوبوس) در محله استاد معین تهران و خیابان خط ویژه اتوبوس واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله استاد معین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی المهدی، برج میدان آزادی، موزه برج آزادی (تالار کهن) و زیرگذر محمد علی جناح و همچنین حوضچه میدان آزادی، رستوران بین المللی برج آزادی، میدان آزادی، پايگاه واکسیناسیون سیار اورژانس میدان آزادی و ایستگاه اتوبوس میدان آزادی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان آزادی تهران

ایستگاه اتوبوس میدان آزادی تهران در شهر تهران، محله استاد معین و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی، خط ویژه اتوبوس واقع شده است. ایستگاه اتوبوس میدان آزادی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو استاد معين قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس مهر استاد معین را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان آزادی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان آزادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هاشمی
  بزرگراه آیت الله سعیدی، سعیدیجنوب
 • ایستگاه اتوبوس استاد معین
  آزادی، بین استاد معين و استاد معین
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید پازوکی
  بزرگراه آیت الله سعیدی، دامپزشکی، استاد معين، بین پازوکی و هاشمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان آزادی ندارد.
  neshan logo