info
عکس رصد خانه و موزه شهاب سنگ نیاوران
category

رصد خانه و موزه شهاب سنگ نیاوران محله داراباد، تهران

درباره‌ی رصد خانه و موزه شهاب سنگ نیاوران

رصد خانه و موزه شهاب سنگ نیاوران (موزه) در محله داراباد تهران و خیابان موزه واقع شده است. این مکان یکی از دو موزه در محله داراباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه طبیعت و حیات وحش ایران و بام امیر خان و همچنین هیومن پارک، فردین صلواتی، فروشگاه شفائیان، اورژانس ۱۱۵ و فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان قرار گرفته است.
سایر موزه‌ها که در محدوده رصد خانه و موزه شهاب سنگ نیاوران واقع شده‌اند:

 • موزه سیار دوستی فرهنگ ملل
  باهنر، پور ابتهاج (دارآباد)، باقریان، بین نهم و یازدهم
 • موزه طبیعت و حیات وحش ایران
  (4.1)
  پور ابتهاج، موزه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 06 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رصد خانه و موزه شهاب سنگ نیاوران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 06 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رصد خانه و موزه شهاب سنگ نیاوران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رصد خانه و موزه شهاب سنگ نیاوران ندارد.
  neshan logo