info
عکس اداره کل امور مالیاتی غرب تهران
category

اداره کل امور مالیاتی غرب تهران محله فردوس، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اداره کل امور مالیاتی غرب تهران

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

اداره کل امور مالیاتی غرب تهران (اداره و سازمان دولتی) در محله فردوس تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این اداره یکی از دوازده اداره و سازمان دولتی در محله فردوس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی ابن سینا و مرکز خرید سامان و همچنین مرکز خدمات ایرانسل، ایستگاه تاکسی جنوب مترو صادقیه، فروشگاه شهروند، درمانگاه تخصصی پوست و مو رز و ایستگاه مترو تهران (صادقیه) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو تهران (صادقیه)، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.ایستگاه‌های نزدیک به اداره کل امور مالیاتی غرب تهران


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حامد (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ شنبه 28 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره کل امور مالیاتی غرب تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 28 بهمن ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد اداره کل امور مالیاتی غرب تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره کل امور مالیاتی غرب تهران ندارد.
location استان تهران، تهران، فردوس، ولیعصر، بعد از پنجم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo