info
عکس آکادمی زبان آرین
category

آکادمی زبان آرین محله کشاورز - پارک لاله، تهران

موسسه آموزش زبان خارجی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آکادمی زبان آرین

آکادمی زبان آرین (موسسه آموزش زبان خارجی) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و خیابان نوربخش واقع شده است. این موسسه یکی از هشت موسسه آموزش زبان خارجی در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهر و مرکز خرید پرنیان و همچنین سینما آفریقا، آموزشگاه زبان ایران کمبریج، پمپ بنزین زرتشت، هتل کارون و باشگاه بیلیارد پژواک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو میدان جهاد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسات آموزش زبان خارجی که در محدوده آکادمی زبان آرین واقع شده‌اند:

 • مؤسسه زبانهای خارجی
  مطهری، بین سربداران و لارستان
 • آموزشگاه زبان شید
  فاطمی
 • آموزشگاه دوستی ملل
  ولیعصر، صدر، بین مترو میدان جهاد و سربداران
 • مرکز روزتا اِستون ایران
  (1.0)
  ولیعصر، بین ریاض و گیلان
 • مؤسسه زبانهای خارجی (ساختمان ادبا)
  (5.0)
  مطهری، بین سربداران و لارستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط H (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آکادمی زبان آرین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آکادمی زبان آرین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آکادمی زبان آرین ندارد.
  neshan logo