info
عکس ایستگاه اتوبوس طوس
category

ایستگاه اتوبوس طوس محله کارون شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس طوس

ایستگاه اتوبوس طوس (ایستگاه اتوبوس) در محله کارون شمالی تهران و خیابان قصرالدشت واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کارون شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان لولاگر و نور و استیج دانیال و همچنین شهر کباب و جوجه نارنج، حسینیه خامنه ای ها، نانوایی بربری، برنج فروشی قائم و کبابی حاج محمد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس طوس تهران

در شهر تهران، محله کارون شمالی ، ایستگاه اتوبوس طوس تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام خمینی، قصرالدشت، بین طوس و آل بویه است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس طوس تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شادمان قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس آرین را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس طوس تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده طوس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری
  جمهوری اسلامی، نرسیده به کریمی پور
 • ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی
  آزادی، بین توحید و رودکی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس طوس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس طوس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس طوس ندارد.
  neshan logo