info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک رفاه
category

ایستگاه اتوبوس بانک رفاه محله کوی کارمندان شمالی، کرج

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک رفاه

ایستگاه اتوبوس بانک رفاه (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی کارمندان شمالی کرج و بلوار آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کوی کارمندان شمالی کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرو کهنسال کرج و بازار روز ماهان و همچنین رستوران ماسوله، بانک رفاه کارگران، قنادی رنگارنگ، گالری لوستر چشمه نور و فروشگاه لاستیک کومهو فریدون فر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک رفاه کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس بانک رفاه کرج، شهر کرج، محله کوی کارمندان شمالی است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آزادی، بعد از گلایل واقع شده است. ایستگاه اتوبوس بانک رفاه کرج محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف کرج می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو رجایی شهر قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس ملاصدرا قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک رفاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میرزایی پرور
  بلوار میرزایی پرور، بین شهیدمحمد قاسمی و دستغیب
 • ایستگاه اتوبوس ملاصدرا
  شهید بهشتى، شریفی
 • ایستگاه اتوبوس بانک رفاه
  شهید بهشتى
 • ایستگاه اتوبوس اول استقلال
  استقلال شمالی
 • ایستگاه اتوبوس بین خ 2 و -3 برگشت
  آزادی، بین سوم فاز 2 و چهارم فاز 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 25 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک رفاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 25 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک رفاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک رفاه ندارد.
  neshan logo