info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای جهرم
category

ایستگاه اتوبوس انتهای جهرم محله جهرم، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای جهرم

ایستگاه اتوبوس انتهای جهرم (ایستگاه اتوبوس) در محله جهرم اراک و بلوار شهید آنجفی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله جهرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک استاد علیرضا فراهانی، مسجد امام زمان عج (توحید) و دبیرستان دوره اول فرهنگیان دخترانه صدیقه کبری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای جهرم اراک

در شهر اراک، محله خانه سازی ، ایستگاه اتوبوس انتهای جهرم اراک قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید آنجفی، بین حبیب الله ذوالفنون و جواد الائمه بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس انتهای جهرم اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس مسافرتی شقایق را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس انتهای جهرم اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای جهرم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نصر 12
  بلوار شهید آنجفی، افتخار، بین نصر 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس اداره گاز
  بلوار قائم مقام فراهانی، فخرالدین عراقی
 • ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 1
  بلوار حافظیه، بعد از حمیده دریابیگی
 • ایستگاه اتوبوس عدالت 10
  فخرالدین عراقی دوم، بین عدالت 10 و عماد
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه صنعتی
  بلوار کشاورز، دانشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای جهرم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای جهرم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای جهرم ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار شهید آنجفی، بین حبیب الله ذوالفنون و جواد الائمه
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo