عکس باشگاه هنر ورزش
category

باشگاه هنر ورزش (محله تهران پارس، تهران)

سالن و مجموعه ورزشی
5.0
6 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، رشید 115، مسعود نوکار

موقعیت باشگاه هنر ورزش در محله تهران پارس تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

باشگاه هنر ورزش (سالن و مجموعه ورزشی) در محله تهران پارس تهران و خیابان مسعود نوکار واقع شده است. این مجتمع یکی از هجده مجموعه ورزشی در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جامع بانوان آرش و مجتمع تجاری تندیس و همچنین رستوران بین المللی 133، فروشگاه پوشاک بهارک، استخر موج طلایی تهران، بیمارستان دامپزشکی هونام و دبستان پسرانه غیردولتی پیشرو قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از سالن‌های ورزشی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو شهيد باقری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، رشید 115، مسعود نوکار


سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده باشگاه هنر ورزش واقع شده‌اند:

 • مجموعه ورزشی نارسیس
  (4.0)
  خوشوقت، فرجام شرقی، بین گلشنی 117 و آهنی امینه 119
 • مجموعه ورزشی دلکده
  (4.0)
  بزرگراه باقری، تجریشی، شهید طباطبایی نسب، بین خدابنده و حشمتی
 • باشگاه ورزشی کیمیای تندرستی (ویژه بانوان)
  (4.0)
  دماوند، رشید 115، بین اختیاری و احمدی
 • باشگاه ورزشی آهن نورد
  (4.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی، رشید 115، بین اسلامی پور و ستانی
 • باشگاه ورزشی اوج
  (5.0)
  خوشوقت، حسینی - بهار، بین پاساژ فرهاد و رشید 115
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه هنر ورزش تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  باشگاه هنر ورزش باشگاه بدنسازي هنر ورزش مجتمع سالن مجموعه باشگاه ورزشی

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه هنر ورزش تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه هنر ورزش تهران ندارد.