info
عکس هایپر مارکت وال مارت
category

هایپر مارکت وال مارت محله صادقیه، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هایپر مارکت وال مارت

هایپر مارکت وال مارت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله صادقیه تهران و خیابان ارمکان یکم واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و چهار سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوسکوماتو شعبه پاسارگاد و مرکز خرید پاسارگاد و همچنین سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاهها - سمت، بوستان ارمکان، کافه پاتوق سی من سی تو، دکتر سخنگویی فیزیوتراپی و شرکت الکتروتوسن قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده هایپر مارکت وال مارت واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت دوستان
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، آیت الله طالقانی، بین رضایی نژاد و یاس
 • سوپر طهران
  اکرمی، بین شهدای صادقیه و بهاران
 • هایمارت - فروشگاه فروشگاه علیشاهی
  فلکه اول صادقیه، رحیمی
 • سوپر مارکت بهار
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، وحدتی
 • یاران دریان (شعبه صادقیه)
  ستارخان، شهدای صادقیه، قدیانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایپر مارکت وال مارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هایپر مارکت وال مارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایپر مارکت وال مارت ندارد.
  neshan logo