info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه دوم عباسی
category

ایستگاه اتوبوس فلکه دوم عباسی محله خزانه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه دوم عباسی

ایستگاه اتوبوس فلکه دوم عباسی (ایستگاه اتوبوس) در محله خزانه تهران و خیابان پرستویی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله خزانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله کاشانی و همچنین تهیه و پخش غذای ابوالفضل، کارتن سازی صالحی، بازار میوه و تره بار خزانه، نمایندگی ایرانسل و رایتل و الکتریکی پایتخت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید بخارایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه دوم عباسی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس فلکه دوم عباسی تهران است که در محله خزانه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بعثت، پرستویی، شهید محرم ترک، فلکه دوم عباسی، بین احمدی و خرمی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فلکه دوم عباسی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو شهید بخارایی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس برادران گلکار بجز هادی قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه دوم عباسی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  مریم
  یکشنبه 16 آبان ماه 1400

  اتوبوس‌های ابریشم خیلی تاخیر دارن، من نیم ساعت منتظر موندم آخرم با یه اتوبوس دیگه رفتم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه دوم عباسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید رجایی
  بزرگراه بعثت، رجایی
 • ایستگاه اتوبوس تختی
  بلوار شهید رجایی، شهید پیراینده، بین کوکبی و میدان بهشت
 • ایستگاه اتوبوس بعثت
  بلوار شهید رجایی، بین شهید نیک بین و بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین زرگر و بدلی گیوی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه معلم
  بلوار شهید رجایی، بابایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه دوم عباسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه دوم عباسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه دوم عباسی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، پرستویی، شهید محرم ترک، فلکه دوم عباسی، بین احمدی و خرمی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo