عکس کافه تیک تاک
category

کافه تیک تاک (چالوس)

کافی‌شاپ
3.0
7 رای
استان مازندران چالوس استان مازندران، چالوس، بلوار تختی (رادیو دریا)، بین بن بست دریای 29 و میدان رادیو دریا

موقعیت کافه تیک تاک چالوس را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در چالوس را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

کافه تیک تاک (کافی‌شاپ) در چالوس و بلوار تختی (رادیو دریا) واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ساحل رادیو دریا، رادیو دریا، کافه کارما، میدان رادیو دریا و لقمه کباب بی همتا قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان مازندران، چالوس، بلوار تختی (رادیو دریا)، بین بن بست دریای 29 و میدان رادیو دریا


سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه تیک تاک واقع شده‌اند:

 • رستوران و کافه تریا کولاک
  (3.9)
  ساحل
 • کافه کارما
  (4.0)
  بلوار تختی، کوچه دریای غربی 25
 • کافه بهمن
  (3.0)
  بلوار تختی، بین کوچه دریای 18 و 19
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Shademan (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه تیک تاک چالوس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  قهوه خانه نوشیدنی کافه کافی شاپ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه تیک تاک چالوس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه تیک تاک چالوس ندارد.