info
عکس مسجد امام سجاد
category

مسجد امام سجاد محله شهید رجایی، تهران

درباره‌ی مسجد امام سجاد

مسجد امام سجاد (مسجد) در محله شهید رجایی تهران و خیابان نبوت واقع شده است. این مکان یکی از نه مسجد در محله شهید رجایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ وحدت و همچنین فروشگاه باتری شاکر، سوپر مارکت سعید، بوستان فروردین، تولید وپخش مبلمان رضایی و پخش صنایع چوبی نقی زاده قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد امام سجاد واقع شده‌اند:

 • مسجد و حسینیه حضرت عباس
  بزرگراه آیت الله سعیدی، نامدار، طالقانی، قلی زاده
 • مسجد المهدی
  (5.0)
  بزرگراه آیت الله سعیدی، نامدار، بین کرمی و رجبی
 • مسجد موسی بن جعفر (ع)
  (4.0)
  بزرگراه آیت الله سعیدی، نامدار، طالقانی، بین میلان سیزدهم و میلان چهاردهم
 • مسجد حضرت ابوالفضل (ع)
  (4.0)
  امام خمینی، بین میلان دوم شرقی و میلان چهارم شرقی
 • مسجد موسی بن جعفر
  (5.0)
  مفتح شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بیگ قزوینی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد امام سجاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد امام سجاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد امام سجاد ندارد.
  neshan logo