info
عکس ایستگاه اتوبوس بافان
category

ایستگاه اتوبوس بافان محله تولید دارو، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بافان

ایستگاه اتوبوس بافان (ایستگاه اتوبوس) در محله تولید دارو تهران و خیابان معلم واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله تولید دارو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی ال آی و پاساژ پایتخت و همچنین مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 4 شهید بهرامی، مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار، مجتمع تجاری بافان، دانشکده فنی و حرفه ای دخترانه و تالار پذیرایی پاسارگاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بافان تهران

ایستگاه اتوبوس بافان تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله تولید دارو قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس معلم، بعد از کرمانی است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بافان تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس تلفنی ولیعصر قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بافان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد
  بزرگراه آیت الله سعیدی، انصاری
 • ایستگاه اتوبوس گلستانه
  معلم، سلیمانی، سلیمانی (سپیده شمالی)، بین کریمی و صاحب الزمان
 • ایستگاه اتوبوس بلوارمعلم
  بزرگراه آیت الله سعیدی، معلم
 • ایستگاه اتوبوس احمدی روشن
  معلم، بین شهید امیدواری و مدرسه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حجی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بافان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بافان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بافان ندارد.
  neshan logo