info
عکس ایستگاه اتوبوس مطهری
category

ایستگاه اتوبوس مطهری محله سهروردی - باغ صبا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مطهری

ایستگاه اتوبوس مطهری (ایستگاه اتوبوس) در محله سهروردی - باغ صبا تهران و خیابان سلیمان خاطر واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله سهروردی - باغ صبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج مرجان و همچنین شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، ماهان نت، گروه شرکتهای انتقال داده ماهان، کبیر موتور و فروشگاه اینترنتی مو تن رو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید مفتح، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مطهری تهران

ایستگاه اتوبوس مطهری تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله سهروردی - باغ صبا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در مطهری، سلیمان خاطر، بین مسجد و گروس قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مطهری تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو هفت تیر قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس آرمن تاکسی واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مطهری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مطهری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهشتی
  سهروردی شمالی، بین سینک و باسقی
 • ایستگاه اتوبوس ملک
  شریعتی، ترکمنستان، بین کاج و صنوبر
 • ایستگاه اتوبوس ترکمنستان
  مطهری، ترکمنستان، بین چنار و زریر
 • ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه
  مفتح جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس کاووسی فر
  بهشتی، بین یوسفی و صابونچی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مطهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مطهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مطهری ندارد.
  neshan logo