info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شعاع
category

ایستگاه اتوبوس میدان شعاع محله قائم مقام - سنائی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شعاع

ایستگاه اتوبوس میدان شعاع (ایستگاه اتوبوس) در محله قائم مقام - سنائی تهران و خیابان قائم مقام فراهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله قائم مقام - سنائی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جم و آلماجین شعبه قائم مقام و همچنین پیتزا پنتری، خانه فوتبال، گالری اُ، هاکوپیان و موسسه فرهنگی هنری و تبلیغات ایده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شعاع تهران

در شهر تهران، محله قائم مقام - سنائی ، ایستگاه اتوبوس میدان شعاع تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس مطهری، قائم مقام فراهانی، بین شیوا و شبنم است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان شعاع تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو هفت تیر قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی هدف تاکسی قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شعاع واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شعاع اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شعاع در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شعاع ندارد.
neshan logo