info
عکس فروشگاه البرز
category

فروشگاه البرز (اصفهان)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه البرز

فروشگاه البرز (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در اصفهان و خیابان کنارگذر امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کولر ماشین همافران، گز مولوی اصفهان، ارزیابی تخصصی خسارت اتومبیل بیمه دانا، داروخانه دامپزشکی مزرعه و رستوران ریمون قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مواد غذایی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه البرز واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت
  شهدای بابوکان، بین لاله و حسینیان
 • سوپر جردن
  شهید اسماعیلی، بین بهداشت و مهدی
 • سوپر یاس
  شهید اسماعیلی، بین آسیاب و مهدی پور
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط davidDF (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه البرز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد فروشگاه البرز

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   mahdi.meknatjoo
   یکشنبه 28 فروردین ماه 1401

   فروشگاه خوب مواد غذایی

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه البرز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه البرز ندارد.
  neshan logo