info
عکس پاساژ دربندی
category

پاساژ دربندی محله شهید هرندی، تهران

بازار و مرکز خرید
3.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پاساژ دربندی

پاساژ دربندی (بازار و مرکز خرید) در محله شهید هرندی تهران و خیابان طاهری کاشانی واقع شده است. این مجتمع یکی از بیست و پنج بازار و مرکز خرید در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کوثر، کاروانسرای خانات و بازار بلور فروشان سامانی و همچنین حامد بار، هنرستان نمونه دولتی امام صادق (ع)، پمپ گاز CNG امام موسی صدر، فروشگاه قهوه لکافکا و مسجد امام سجاد قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ دربندی واقع شده‌اند:

 • مسترکیچن
  مصطفی خمینی، غفاری
 • پاساژ مروارید
  مصطفی خمینی، احمدی
 • مجتمع نور
  شوش، دشتبان زاده
 • سرای گلشن‌ شکن
  مصطفی خمینی، بین ستار جنتی و آرام
 • نبش پاساژ نو
  مولوی، آتش نشانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 25 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ دربندی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 25 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ دربندی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ دربندی ندارد.
  neshan logo