info
عکس ایستگاه اتوبوس دوم هپکو
category

ایستگاه اتوبوس دوم هپکو محله کوی بهشتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دوم هپکو

ایستگاه اتوبوس دوم هپکو (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی بهشتی اراک و خیابان کنارگذر شهیدان رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله کوی بهشتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باتیس و همچنین فروشگاه افق کوروش، مبل نگین، سوپر مارکت ماهان، نانوایی سنگک و مشاور املاک صابری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دوم هپکو اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس دوم هپکو اراک، شهر اراک، محله کوی علوی است. این ایستگاه اتوبوس در شهیدان رجایی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس دوم هپکو اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید آژانس قیام را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دوم هپکو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بازارچه
  وحدت اسلامی، استاد شجریان، بین امامت و ولایت
 • ایستگاه اتوبوس پست بانک
  بلوار قدس، کوی گلستان، گلستان 1
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رازی
  جهان پناه، فارابی، بین امید مهرابی و شهید مسعود رضایی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد النبی
  جهان پناه، پاسدار، مریم رازی، بین کوثر و ارشاد
 • ایستگاه اتوبوس امام حسین
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، بین گلزار 16 و امام حسین ع
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دوم هپکو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دوم هپکو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دوم هپکو ندارد.
  neshan logo