عکس ماهی، میگو و گوشت پردیس
category

ماهی، میگو و گوشت پردیس (شیراز)

فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار استقلال، بین انصار و شهید قدوسی

موقعیت ماهی، میگو و گوشت پردیس شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ماهی، میگو و گوشت پردیس (فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی) در شیراز و بلوار استقلال واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه بعثت و همچنین درمانگاه دندانپزشکی حکمت، قلیه سرا عامو حسین، قصر گل، چاپخانه تلچاپ و خرازی کلاسیک قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار استقلال، بین انصار و شهید قدوسی


سایر فروشگاه‌های فرآورده‌های گوشتی پروتئینی که در محدوده ماهی، میگو و گوشت پردیس واقع شده‌اند:

 • قصابی خیابان انصار
  (4.0)
  بلوار استقلال، انصار، بین میدان نارنج و 3
 • ماهی ومیگی دریا
  بلوار پاسداران، نرسیده به 48
 • مرغ و گوشت محمدی
  بلوارباغ حوض، بعد از باغ حوض 1 ب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ماهی، میگو و گوشت پردیس شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  گوشت پروتئین قصابی

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ماهی، میگو و گوشت پردیس شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ماهی، میگو و گوشت پردیس شیراز ندارد.