عکس فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش (محله مینای جنوبی، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، قیام، 17 شهریور، سعیدی، بین کمال پور و فتحعلی زاده

موقعیت فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش در محله مینای جنوبی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله مینای جنوبی تهران و خیابان سعیدی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله مینای جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نور و همچنین گالری کاکتوس، چلوکباب برادران، نانوایی سنگکی سنتی علی بابا، افق کوروش و خدمات کامپیوتر داناج قرار گرفته است.

درباره فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش

فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش را می‌توانید در شهر تهران، محله مینای جنوبی و خیابان سعیدی پیدا کنید. فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش یکی از فروشگاه‌های خوب محله مینای جنوبی به شمار می‌رود. فروشگاه زنجیره ای یاران دریان، حیات مارکت و فروشگاه زنجیره ای جانبو از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس لطفی قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور که نزدیک به فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش است، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، قیام، 17 شهریور، سعیدی، بین کمال پور و فتحعلی زاده


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره ای یاران دریان
  بزرگراه محلاتی، شهید شهمیرزادی، آزاده منفرد
 • حیات مارکت
  شوش، 17 شهریور، بین برهان و امینی نجفی
 • فروشگاه زنجیره ای جانبو
  قیام، سعیدی، بین سجادیان و 17 شهریور
 • فروشگاه شیرین عسل
  بزرگراه محلاتی، مخبر شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش ندارد.
  neshan logo