info
عکس ایستگاه اتوبوس سجاد شمالی
category

ایستگاه اتوبوس سجاد شمالی محله یافت آباد شمالی، تهران

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سجاد شمالی

ایستگاه اتوبوس سجاد شمالی (ایستگاه اتوبوس) در محله یافت آباد شمالی تهران و خیابان سجاد شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله یافت آباد شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی، موزه مبل و مرکز خرید شاه کرمی و همچنین موسسه زبان آفاق، کافی نت رویال، بانک قرض الحسنه مهر ایران، گفتار درمانی آسو و پیتزا و ساندویچ ونوس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سجاد شمالی تهران

ایستگاه اتوبوس سجاد شمالی تهران در شهر تهران، محله یافت آباد شمالی و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به پیغمبری، سجاد شمالی، بین غلامی و البرزی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سجاد شمالی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی پیک بادپا قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سجاد شمالی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه هجده
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه ولیعصر
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس میدان جلیلی
  ابوذر، قربانی، بین اعرابیان و برزو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سجاد شمالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سجاد شمالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سجاد شمالی ندارد.
  neshan logo