info
عکس بیمارستان جراحی محدود کاملیا
category

بیمارستان جراحی محدود کاملیا محله بدر، اصفهان

درباره‌ی بیمارستان جراحی محدود کاملیا

بیمارستان جراحی محدود کاملیا (بیمارستان) در محله بدر اصفهان و خیابان آیت الله ارباب واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از دو بیمارستان در محله بدر اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رویال ساخت و همچنین کارگزاری شماره 67 شعبه یک تامین اجتماعی، فروشگاه مواد غذایی ارگانیک سبوس شعبه 10 اصفهان Saboos Health&Organic shop، شورای حل اختلاف ارباب، تعمیرگاه لوازم خانگی مرکزی و باتری سازی مهرداد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بیمارستان جراحی محدود کاملیا اصفهان

بیمارستان جراحی محدود کاملیا اصفهان در شهر اصفهان محله بدر قرار گرفته است.اگر آدرس دقیق این بیمارستان را بخواهید، استان اصفهان، اصفهان، آیت الله ارباب، بین شهید مصطفی یمینی و باغ توت است.

بیمارستان جراحی محدود کاملیا اصفهان یکی از بیمارستان‌های خوب محله بدر است که افراد زیادی به آن مراجعه می‌کنند.این بیمارستان خدمات متنوعی در حوزه‌های مختلف پزشکی به بیماران ارائه می‌دهد. داروخانه‌هایی مثل مطب دکتر آلا صادقی، داروخانه دکتر روحی و داروخانه دکتر مهدیان در اطراف این بیمارستان قرار دارند. در محدوده بیمارستان جراحی محدود کاملیا اصفهان، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دیگری چون مرکز مشاوره پرتو توحید و بیمارستان الزهرا (س) نیز قرار دارند.

چطور به بیمارستان جراحی محدود کاملیا اصفهان برویم؟

برای رفتن به بیمارستان جراحی محدود کاملیا اصفهان شما می‌توانید از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس مهرگان در نزدیکی این بیمارستان قرار دارد. نقشه و مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین مسیر رسیدن به این بیمارستان را انتخاب کنید. شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، از نظرات دیگر کاربران هم در مورد این مکان باخبر شوید. اطلاعات دقیق این مکان را هم می‌توانید روی نشان ببینید و از مسیریابی پیاده، با اتوبوس یا مترو به این بیمارستان باخبر شوید.

تصاویری که در زیر می‌بینید، مربوط به بیمارستان جراحی محدود کاملیا اصفهان است. یادتان باشد اگر به این بیمارستان رفتید، حتماً در قسمت کامنت نظرتان راجع به آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد بیمارستان جراحی محدود کاملیا

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    کاربر نشان
    شنبه 18 آذر ماه 1402

    عالی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ شنبه 08 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان جراحی محدود کاملیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 08 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان جراحی محدود کاملیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان جراحی محدود کاملیا ندارد.
neshan logo