info
عکس بیمارستان زنان کوثر
category

بیمارستان زنان کوثر محله ابن سینا، یزد

بیمارستان
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بیمارستان زنان کوثر

بیمارستان زنان کوثر (بیمارستان) در محله ابن سینا یزد و بلوار ابن سینا واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از شش بیمارستان در محله ابن سینا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید صدوقی و همچنین اورژانس بیمارستان شهید صدوقی، خودپرداز (بانک رفاه کارگران)، پد بالگرد امداد بیمارستان شهید صدوقی یزد، بانک رفاه کارگران شعبه ابن سینا و سالن انتظار بیمارستان شهید صدوقی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بیمارستان زنان کوثر یزد

بیمارستان زنان کوثر یزد در شهر یزد محله ابن سینا قرار دارد.برای رسیدن به این بیمارستان باید به آدرس دقیق استان یزد، یزد، بلوار ابن سینا بروید.

بیمارستان زنان کوثر یزد یکی از بیمارستان‌های خوب محله ابن سینا است که افراد زیادی به آن مراجعه می‌کنند.این بیمارستان با کادری حرفه‌ای، خدمات مختلفی را به بیماران ارائه می‌کند. از جمله داروخانه‌هایی که در اطراف این بیمارستان هستند، می‌توان به داروخانه اسعدی، داروخانه دکتر فخرالدینی و داروخانه دکتر حبیبی نیا اشاره کرد. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های دیگری مانند بیمارستان مرتاض و بیمارستان دکتر مجیبیان نیز در نزدیکی بیمارستان زنان کوثر یزد قرار گرفته‌اند.

چطور به بیمارستان زنان کوثر یزد برویم؟

شما می‌توانید از حمل‌ونقل عمومی برای رفتن به بیمارستان زنان کوثر یزد استفاده کنید. در نزدیکی این بیمارستان، ایستگاه اتوبوس مدرسه رازی قرار دارد. برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به این بیمارستان، شما می‌توانید از اپلیکیشن مسیریاب نشان کمک بگیرید. نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را هم می‌توانید در اپلیکیشن نشان بخوانید. اطلاعات دقیق این مکان همراه با مسیریابی پیاده، با اتوبوس یا مترو به این بیمارستان هم روی اپلیکیشن نشان قابل مشاهده است.

تصاویر بیمارستان زنان کوثر یزد را در ادامه می‌بینید. اگر به این بیمارستان مراجعه کردید، نظر خود را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر بیمارستان‌های که در محدوده بیمارستان زنان کوثر واقع شده‌اند:

 • بیمارستان پیوند اعضا (در حال تجهیز)
  بلوار شهید قندی، دکتر مجیبیان
 • بیمارستان آنکولوژی صادقیان
  بلوار ابن سینا
 • اورژانس اطفال شهید صدوقی
  (5.0)
  بلوار شهید قندی، دکتر مجیبیان، بین نیلوفر 2 و 6
 • بیمارستان اطفال دکتر مسعودی
  (2.0)
  بلوار شهید قندی، دکتر مجیبیان
 • بیمارستان شهید صدوقی
  (4.2)
  بلوار ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نام مستعار (اجباری) (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان زنان کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان زنان کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان زنان کوثر ندارد.
  neshan logo