info
عکس بانک صادرات شعبه سه راه ورامین
category

بانک صادرات شعبه سه راه ورامین محله فیروز آبادی، ری

درباره‌ی بانک صادرات شعبه سه راه ورامین

بانک صادرات شعبه سه راه ورامین (بانک) در محله فیروز آبادی ری و خیابان نور واقع شده است. این مکان یکی از شش بانک در محله فیروز آبادی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نمونه تجاری امین و همچنین جایگاه 251 شهدای شهر ری، سالن ورزشی رستاک مخصوص بانوان، فست فود اونیک، اموزشگاه دانش تاسیسات و دفتر ازدواج ۲۴ و طلاق ۸ شهرری قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک صادرات شعبه سه راه ورامین ری

آدرس بانک صادرات شعبه سه راه ورامین ری، شهر ری، محله فیروز آبادی، است. بانک صادرات شعبه سه راه ورامین ری را می‌توان از بانک‌های خوب محله فیروز آبادی برشمرد. بانک‌های بانک انصار، صندوق قرض الحسنه حجت بن الحسن و بانک ایران زمین شعبه شهر ری هم در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک صادرات شعبه سه راه ورامین ری برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک صادرات شعبه سه راه ورامین ری ایستگاه اتوبوس شهید غیاثوند می‌باشد.

شما می‌توانید با کمک اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. علاوه بر این، مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. یادتان باشد در صورتی که به بانک صادرات شعبه سه راه ورامین ری مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق بانک صادرات شعبه سه راه ورامین ری را ببینید. همچنین برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را می‌توانید در ادامه ببینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک صادرات شعبه سه راه ورامین واقع شده‌اند:

 • بانک انصار
  بیات، بین شهید خوش نظر و لوانی
 • صندوق قرض الحسنه حجت بن الحسن
  بیات، مسلم ابن عقیل
 • بانک ایران زمین شعبه شهر ری
  بیات، بین پیلغوش و لوانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فازی (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 21 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک صادرات شعبه سه راه ورامین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 21 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک صادرات شعبه سه راه ورامین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک صادرات شعبه سه راه ورامین ندارد.
  neshan logo