info
عکس ایستگاه اتوبوس بازار روز
category

ایستگاه اتوبوس بازار روز محله شمیران نو، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بازار روز

ایستگاه اتوبوس بازار روز (ایستگاه اتوبوس) در محله شمیران نو تهران و خیابان غفاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله شمیران نو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دبیرستان دوره اول علامه حلی ۲، گیم کلوپ بازیگوشی، بازار روز شمیران نو، دکتر پی سی و استودیو عکاسی تصویر آشنا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازار روز تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بازار روز تهران است که در محله شمیران نو قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در هنگام، نعمت زاده، غفاری، بین میدان ابوذر و گلها واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بازار روز تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس ولیعصر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بازار روز تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس بازار روز

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  شازده علی
  چهارشنبه 05 اردیبهشت ماه 1403

  رانندگانی عالی و با صفا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازار روز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سی متری اول
  هنگام، تکاوران، بین دانش کهن و شهید دلواری
 • ایستگاه اتوبوس گلستان
  هنگام، استقلال، نرسیده به آمره ای
 • ایستگاه اتوبوس سی متری دوم
  هنگام، تکاوران، بین جهانشاهلو و پاریاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 05 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازار روز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 05 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازار روز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازار روز ندارد.
  neshan logo