info
عکس رستوران و کافی شاپ بین المللی مطبح
category

رستوران و کافی شاپ بین المللی مطبح محله جردن - پارک ملت، تهران

درباره‌ی رستوران و کافی شاپ بین المللی مطبح

رستوران و کافی شاپ بین المللی مطبح (کافی‌شاپ) در محله جردن - پارک ملت تهران و بزرگراه شهید چمران، پل پارک وی، تقاطع هتل استقلال واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از شصت و پنج کافی‌شاپ در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لئو مال و همچنین هتل پارسیان استقلال، وبسیما، پارکینگ هتل استقلال، پارتیه مظفریان و کارواش کار وی (car way) قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ رستوران و کافی شاپ بین المللی مطبح تهران

برای رفتن به کافی شاپ رستوران و کافی شاپ بین المللی مطبح تهران باید به شهر تهران محله جردن - پارک ملت بروید. آدرس دقیق این کافی شاپ، استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، پل پارک وی، تقاطع هتل استقلال است.

کافی شاپ رستوران و کافی شاپ بین المللی مطبح تهران را می‌توان یکی از مکان‌های محبوب محله جردن - پارک ملت دانست. فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی هم در اطراف این کافی شاپ قرار دارند.

چطور به کافی شاپ رستوران و کافی شاپ بین المللی مطبح تهران برویم؟

اگر می‌خواهید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به کافی شاپ رستوران و کافی شاپ بین المللی مطبح تهران بروید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مسجد قرار دارد. اپلیکیشن مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا بهترین مسیر را برای رسیدن به کافی شاپ رستوران و کافی شاپ بین المللی مطبح تهران انتخاب کنید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

در ادامه شما می‌توانید تصاویری از کافی شاپ رستوران و کافی شاپ بین المللی مطبح تهران به همراه نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به آن را مشاهده کنید. یادتان باشد اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و دیگر کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده رستوران و کافی شاپ بین المللی مطبح واقع شده‌اند:

 • کافه رستوران موو ان
  بزرگراه مدرس، احمد رضا احمدی، علوی
 • کافه ولنس وی
  بزرگراه کردستان، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، ولیعصر
 • کافه عربی جمیرا
  ولیعصر، فیاضی
 • کافه رستوران لایم
  ولیعصر، فیاضی، بین آقابزرگی و شبدیز
 • کافی شاپ یاس ناز
  پل پارک وی، ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حبیبی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران و کافی شاپ بین المللی مطبح اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران و کافی شاپ بین المللی مطبح در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران و کافی شاپ بین المللی مطبح ندارد.
  neshan logo