info
عکس خودپرداز بانک حکمت ایرانیان
category

خودپرداز بانک حکمت ایرانیان محله ازگل، تهران

درباره‌ی خودپرداز بانک حکمت ایرانیان

خودپرداز بانک حکمت ایرانیان (خودپرداز) در محله ازگل تهران و خیابان لاله واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این دستگاه خودپرداز یکی از شانزده خودپرداز در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مولتی مارکت، بوستان لادن، دبستان دخترانه تزکیه 2، باشگاه ورزشی راشن و فروشگاه زنجیره ای شاهد قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک حکمت ایرانیان واقع شده‌اند:

 • عابر بانک (فقط انتقال پول)
  بزرگراه امام علی، شهرداری
 • خودپرداز بانک سپه
  بزرگراه شهید بابایی، فرشادی
 • Atm
  ارتش، ازگل، بین بیدستان یکم و بیدستان دوم
 • خودپرداز بانک سپه - مجتمع چمران
  بزرگراه صدر، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، شهید فخری زاده
 • خودپرداز بانک سامان
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، شهید فخری زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط dariushfwedowsi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک حکمت ایرانیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک حکمت ایرانیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک حکمت ایرانیان ندارد.
  neshan logo