info
عکس کافه فست فود دمون
category

کافه فست فود دمون محله مرزداران، تهران

درباره‌ی کافه فست فود دمون

کافه فست فود دمون (کافی‌شاپ) در محله مرزداران تهران و میدان علائی پور واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از چهارده کافی‌شاپ در محله مرزداران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار سنگ پایتخت و همچنین فروشگاه یاران دریان، کاراکال تیونینگ غرب، مش برگر، بازار میوه و تره بار (خیابان بهار) و سالن پیرایش شاهین قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه فست فود دمون تهران

کافی شاپ کافه فست فود دمون تهران را می‌توانید در شهر تهران محله مرزداران پیدا کنید. آدرس دقیق این کافی شاپ، استان تهران، تهران، مرزداران، بهار، میدان علائی پور است. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد کافی شاپ کافه فست فود دمون تهران می‌توانید با شماره تلفن آن 44255256 تماس بگیرید.

کافی شاپ کافه فست فود دمون تهران یکی از کافی شاپ‌های محبوب محله مرزداران است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی قرار دارند.

چطور به کافی شاپ کافه فست فود دمون تهران برویم؟

یکی از امتیازات کافی شاپ کافه فست فود دمون تهران، نزدیک بودن آن به ایستگاه اتوبوس گلنار است. برای رفتن به این کافی شاپ از طریق مترو، می‌توانید در ایستگاه مترو شهید اشرفی اصفهانی پیاده شوید. شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه فست فود دمون تهران را از طریق اپلیکیشن نشان پیدا کنید. نشان، اطلاعات کاربردی دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

در ادامه، تصاویری از کافی شاپ کافه فست فود دمون تهران به همراه ایستگاه‌های نزدیک آن را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. فراموش نکنید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت کامنت بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه فست فود دمون واقع شده‌اند:

 • کافه نان تو
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، گلستان چهاردهم، گلستان دوازدهم، شهید حاجی زاده، بین شقایق و بوستان سوم
 • سنتی سرای شاهد
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، گلستان بیست و ششم، شاهد، بین وحدت دوم و گلستان بیست و هفتم
 • سرای سنتی گارنو
  ستارخان، موسوی
 • کافه لاما
  ابراهیمی، بین الوند چهاردهم و الوند شانزدهم
 • کافه Manuel
  مرزداران، ابراهیمی، الوند سیزدهم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه فست فود دمون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه فست فود دمون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه فست فود دمون ندارد.
  location استان تهران، تهران، مرزداران، بهار، میدان علائی پور
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری کافه فست فود دمون

  شنبه 09:00 تا 23:45
  یک‌شنبه 09:00 تا 23:45
  دوشنبه 09:00 تا 23:45
  سه‌شنبه 09:00 تا 23:45
  چهارشنبه 09:00 تا 23:45
  پنج‌شنبه 09:00 تا 23:45
  جمعه 09:00 تا 23:45
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo