info
عکس مجتمع مسکونی شمشاد
category

مجتمع مسکونی شمشاد محله فرهنگ، یزد

درباره‌ی مجتمع مسکونی شمشاد

مجتمع مسکونی شمشاد (مجتمع مسکونی) در محله فرهنگ یزد و خیابان عیوض پور واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مجتمع یکی از چهارده مجتمع مسکونی در محله فرهنگ یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید عقیق و همچنین دکه سوپر گلستان، مجتمع مسکونی گلستان ، سوپر مارکت فرهنگ 4، هتل آپارتمان امام هادی و رستوران گلستان قرار گرفته است.
سایر مجتمع‌های مسکونی که در محدوده مجتمع مسکونی شمشاد واقع شده‌اند:

 • فرهنگ ۲
  بلوار صیاد شیرازی، بین میدان توحید و اخلاص
 • مجتمع بهار
  بلوار شهید انتظاری، بلوار انبیا شمالی، شهیدان آدمی
 • مجتمع مسکونی عقیق
  بلوار شهید انتظاری، بین میدان امام هادی و گلستان
 • مجتمع مسکونی آرین
  بلوار شهید انتظاری، گلستان
 • مجتمع مسکونی فرهنگ 5
  بلوار شهید انتظاری، شهیدان ضیغمیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط MM (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 26 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع مسکونی شمشاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 26 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع مسکونی شمشاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع مسکونی شمشاد ندارد.
  neshan logo