info
عکس ایستگاه اتوبوس جانباز 7
category

ایستگاه اتوبوس جانباز 7 محله جانباز، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جانباز 7

ایستگاه اتوبوس جانباز 7 (ایستگاه اتوبوس) در محله جانباز مشهد و بلوار جانباز واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله جانباز مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج مروارید گوهرشاد و همچنین کارواش هفت ستاره، ایستگاه اتوبوس جانباز 6، آشپزخانه پایدار، کباب کیمیا و مجموعه غذایی سلمان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جانباز 7 مشهد

ایستگاه اتوبوس جانباز 7 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله جانباز قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جانباز، بین منفرد و جانباز 9 واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس جانباز 7 مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس متین را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس جانباز 7 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس جانباز 7

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 27 تیر ماه 1402

  دیر میاد

  7
 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 28 شهریور ماه 1402

  42 واقعا دیر می‌یاد

  5
 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403

  اتوبوس 42خیلی دیر میاد و زمانی که میزنه تو نشان بعضی وقت ها درست نیست

  3
 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 22 خرداد ماه 1403

  خیلی دیر میاد اتوبوس خط ۴۲

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 19 خرداد ماه 1403

  خیلی دیر میاد


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 23 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جانباز 7 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 23 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جانباز 7 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جانباز 7 ندارد.
neshan logo