info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه اول خزانه
category

ایستگاه اتوبوس فلکه اول خزانه محله خزانه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه اول خزانه

ایستگاه اتوبوس فلکه اول خزانه (ایستگاه اتوبوس) در محله خزانه تهران و خیابان فلکه یکم بخارایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله خزانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله کاشانی و همچنین مسجد جامع شهید بخارایی، داروخانه گنجینه، میدان اول خزانه بخارایی، بوتیک آرمانی و نان و شیرینی پروانه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه اول خزانه تهران

ایستگاه اتوبوس فلکه اول خزانه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله خزانه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بعثت، بخارایی، فلکه یکم بخارایی، بین فراهانی و مسجد واقع شده است. ایستگاه اتوبوس فلکه اول خزانه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو مترو شهید بخارایی قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید آژانس برادران گلکار بجز هادی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فلکه اول خزانه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه اول خزانه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 30 اردیبهشت ماه 1402

  گاهی بیشتر از نیم ساعت باید منتظر بود. تمام اهالی ناراضی هستند.


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه اول خزانه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید رجایی
  بزرگراه بعثت، رجایی
 • ایستگاه اتوبوس بعثت
  بلوار شهید رجایی، بین شهید نیک بین و بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه
  فدائیان اسلام، یاس، فراهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه اول خزانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه اول خزانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه اول خزانه ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، بخارایی، فلکه یکم بخارایی، بین فراهانی و مسجد
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo